עיצוב ואיור דיגיטלי

הטכנולוגיות המתקדמות שפותחו בתחום העיצוב הגרפי יצרו טכנולוגיה מופלאה של איור דיגיטלי שמאפשרת ליצור ציורים, קריקטורות ואמנות מודרנית בצורה דיגיטלית. אם תמיד רציתם לעשות לעצמכם קריקטורה או לאדם שאתם אוהבים, או סתם מזכרת מאירוע בו השתתפתם הגעתם למקום הנכון.

 

שמי נועה זר ואני מעצבת גרפית בעלת ניסיון רב שנים. אני עוסקת בתחומי עיצוב שונים כמו עיצוב הזמנות, עיצוב דפי פייסבוק, עיצוב אתרים ודפי נחיתה. את האהבה שלי למקצוע העיצוב רכשתי כבר תחילת דרכי כמעצבת צעירה. אני אוהבת את היצירה והיצירתיות הנדרשת בתחום שלי וחשה שהעיצוב לסוגיו מעורר בי השראה ונותן לי סיפוק רב.איור עוגות

האיור הדיגיטלי הוא אחד מתחומי העיצוב בהם אני מתעסקת. האיור הדיגיטלי מחובר מאוד לעולמם של הילדים מכיוון שהוא מתמקד ברובו בדמויות מצוירות.  רבים סוברים שהאיור הדיגיטלי הוא תחום שניתן לבצע בקלות מכיוון שהוא מתבצע בעזרת תוכנות מחשב מתקדמות כאשר כל הדמויות אף הן מצוירות . אך למעשה , איור דיגיטלי למרות שהוא מבוצע בעזרת המחשב יש להכיר את כלי העבודה ולהיות מנוסה ובעל כישרון בתחום. ישנן עוד כמה נקודות חשובות שיש לשים לב אליהן:

  • המקור שממנו מציירים צריך להיות חד וברור כדי שהאיור הדיגיטלי יצא אף הוא ברור ואיכותי. לכן חשוב לבחור תמונות מקור ברורות וחדות ורצוי שהמצולם יחייך בתמונה.
  • תמונות מגוונות- על מנת שהאיור הדיגיטלי יצא כמה שיותר אמין , מומלץ לעבוד עם כמה תמונות על מנת שניתן יהיה לקלוט את כל הפרטים הגדולים והקטנים.
  • איכות החומרים- איור דיגיטלי בדרך כלל מודפס על חולצה, כוס, מגבת או כל פריט אחר שהלקוח מעוניין בו. כל החומרים חייבים להיות איכותיים ומתאימים להדפסה על מנת שהאיור יצא איכותי ומושלם.

מהנקודות  שפרטנו  ניתן לראות שאיור דיגיטלי איכותי ומושקע , כזה שילווה את מקבל המתנה לזמן רב, כדאי להזמין אצל מעצב גרפי מומחה ובעל ניסיון בכלי העבודה בתחום. לכן, אני מציעה לכם להיעזר בשירותים של האתר שלנו וליהנות משירות אדיב ואיכותי, לקבל חומרים עיצוביים מלאי יצירתיות וייחודיות בדיוק כפי שאתם חולמים!