עיצוב הזמנות

אחד הפרטים הראשוניים שכדאי להתחיל עמם את ארגון החתונה (או כל אירוע) הוא – עיצוב הזמנות. כדי לכבד את המוזמנים שלכם רצוי לשלוח להם הזמנה מוכנה עם כל פרטי האירוע זמן רב קודם האירוע כך יוכלו להיערך ולתכנן את זמנם, לאשר השתתפות באירוע ולחוש שחשבתם עליהם והזמנתם אותם מבעוד מועד. דבר נוסף, הסגנון העיצובי של ההזמנה יכול לרמוז לאורחים על אופי החתונה שאתם מתכננים. למשל אם הזמנתם קריקטוריסט לחתונה כדאי שהוא יאייר בהזמנה שלכם תמונה שלכם בסגנון של קריקטורה. אם האירוע שלכם מצומצם ויכיל אנשים קרובים יותר, תוכלו לעצב הזמנה קלאסית.

 

לאחר שהחלטתם את אופי העיצוב שבו תרצו שהזמנתכם תהיה מעוצבת, תוכלו להתחיל לברר על בתי דפוס שיש בהם איכות הדפסה מתקדמת וצבעים איכותיים שלא דוהים קבלות ובמהירות. במרבית בתי הדפוס המתקדמים ישנה אפשרות לעצב את ההזמנות בעזרת תשתית אינטרנטית משוכללת המציעה תבניות עיצוב גרפי רבות להזמנות. תוכלו למצוא תבניות לעיצוב בסגנון קלאסי, בסגנון יוקרתי, הזמנות מאוירות והזמנת עם הבלטות ועוד מגוון רחב של סגנונות עיצוב של הזמנות.invitation

אצלי תוכלו להזמין הזמנות בכל סגנון עיצוב, כולל הזמנות מאוירות. אני משלבת בעבודתי הרבה מקצועיות, יצירתיות והשראה תוך שימת לב מקסימלית להעדפותיו של הלקוח ולרצונותיו. על פי השקפת עולמי המקצועית זה השילוב הטוב ביותר על מנת להגיע לתוצרים טובים.